Naše služby

Silnoproudé systémy

Dodávky a montáže rozvaděčů NN. Systémy pro technologická zařízení, výrobní linky, posklizňové linky a pracovní stroje. Motorové a technologické rozvody. Veřejné osvětlení.

 

Elektroinstalace

Přípojky nízkého napětí. Osvětlovací LED soustavy, včetně řízení. Instalace rodinných a bytových domů. Zemnění a hromosvodové soustavy.

 

Revize elektrozařízení

Výchozí a pravidelné revize elektroinstalací, revize elektro spotřebičů, elektro revize strojů a nářadí, revize hromosvodů, měření osvětlení a analýza elektrické sítě.


Slaboproudé systémy

Televizní kabelové rozvody. Anténní rozvody. Elektrická zabezpečovací signalizace. Elektrická požární signalizace. Systémy strukturované kabeláže. Interní kamerové systémy. 

Havarijní služba

Specializujeme se na poruchy, havárie a servis. Odborné odstranění veškerých poruch a havárií na elektroinstalaci. Pokud je opravy náročnější snažíme se, abychom Vám zajistili provizorní zajištění fungování elektřiny do doby odstranění závady. 

Opravy a údržba

Odstraňování závad zjištěných při revizi. Výměny opotřebených částí el. instalace. Opravy a úpravy mechanických částí el. zařízení. Ošetřování kontaktů a spojů prvků el. instalace 
KV Elektro s.r.o.
Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!